Pogoń Zduńska Wola 2000 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Zegar

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kalendarium

24

04-2014

czwartek

25

04-2014

piątek

26

04-2014

sobota

Pelikan Łowicz - Pogoń Zduńska Wola - 11:00

27

04-2014

niedziela

28

04-2014

pon.

29

04-2014

wtorek

30

04-2014

środa

LZS Brąszewice - Pogoń II Zduńska Wola - 17:00

Statystyki drużyny

Tabela ligowa

Juniorzy » Wojewódzka Liga Juniorów
1. UKS SMS Łódź UKS SMS Łódź 36 bz
2. GKS Bełchatów GKS Bełchatów 30 bz
3. ŁKS Łódź ŁKS Łódź 28 bz
4. WKS Wieluń WKS Wieluń 26 bz
5. Sport Perfect Sport Perfect 22 bz
6. Widzew Łódź Widzew Łódź 22 plus
7. Lechia Tomaszów Lechia Tomaszów 20 minus
8. MUKS Szóstka Radomsko MUKS Szóstka Radomsko 17 bz
9. Włókniarz Zgierz Włókniarz Zgierz 13 bz
10. Pogoń Zduńska Wola Pogoń Zduńska Wola 10 plus
11. Pelikan Łowicz Pelikan Łowicz 10 minus
12. Widok Skierniewice Widok Skierniewice 2 bz

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
UKS SMS Łódź Włókniarz Zgierz
Sport Perfect 0:1 ŁKS Łódź
Widzew Łódź 3:1 Lechia Tomaszów
Pogoń Zduńska Wola 2:1 MUKS Szóstka Radomsko
WKS Wieluń 3:0 Pelikan Łowicz
GKS Bełchatów 3:1 Widok Skierniewice

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
GKS Bełchatów - UKS SMS Łódź
Widok Skierniewice - WKS Wieluń
Pelikan Łowicz - Pogoń Zduńska Wola
MUKS Szóstka Radomsko - Widzew Łódź
Lechia Tomaszów - Sport Perfect
ŁKS Łódź - Włókniarz Zgierz

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kacperkosmala 54
2. tomkos123 33
3. michalx123 12

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 51, wczoraj: 214
ogółem: 407 774

statystyki szczegółowe

Aktualno�ci

Turniej w Łodzi - rocznik 2000

  • autor: ekolog, 2010-02-18 18:00

II Halowy Turniej Zimowy w Łodzi - rocznik 2000

Sensacyjnym zwycięstwem Sokoła Aleksandrów zakończył się trzeci dzień Halowego Turnieju Zimowego. Aleksandrowianie w finale pokonali UKS SMS Łódź, który wcześniej bez trudu ogrywał kolejnych rywali.
Obie drużyny wcześniej spotkały się w fazie grupowej i wtedy pewnie wygrał UKS SMS (4:0). W finale było już jednak zupełnie inaczej. Mecz był bardzo wyrównany, oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji do zdobycia gola ale złotą bramkę zdobył Sokół.
W meczu o trzecie miejsce Elta Łódź wygrała z Pogonią Ekologiem 2:0, choć stroną przeważającą byli zawodnicy ze Zduńskiej Woli. Elta zadziwiała jednak skutecznością i wykorzystała swoją szansę sięgnięcia po brązowe medale.
Rocznik 2000 - wyniki
GRUPA A:
- SAS Unia Skierniewice,
- Pogoń Ekolog Zduńska Wola,
- Elta Łódź, Stal Głowno,
- GKS Bełchatów

GRUPA B:
-Pelikan Łowicz,
-UKS SMS Łódź,
-Sokół Aleksandrów,
-Metalowiec Łódź,
-Widzew Łódź

Wyniki spotkań:
|LP| Godz.   | Grupa | Drużyny                                                                                | Wynik  |
| 1. |   09.00 |      A     |  Elta Łódź – Stal Głowno                                                 |    0:0    |
| 2. |   09.15 |      B     |  Metalowiec Łódź – Widzew Łódź                               |     0:0    |
| 3. |   09.30 |      A     |  SAS Unia Skierniewice – Pogoń Ekolog Zd. Wola  |     0:1    |
| 4. |   09.45 |      B     |  Sokół Aleksandrów – UKS SMS Łódź                        |    0:4    |
| 5. |   10.00 |      A     |  GKS Bełchatów – Elta Łódź                                           |    0:1    |
| 6. |   10.15 |      B     |  Pelikan Łowicz – Metalowiec Łódź                             |    0:0    |
| 7. |   10.30 |      A     |  Stal Głowno - SAS Unia Skierniewice                         |    0:0    |
| 8. |   10.45 |      B     |  Sokół Aleksandrów – Widzew Łódź                            |   2:1     |
| 9. |   11.00 |      A     |  Pogoń Ekolog Zduńska Wola – GKS Bełchatów       |    0:2    |
|10.|   11.15 |      B    |  UKS SMS Łódź – Pelikan Łowicz                                  |    4:0    |
|11.|   11.30 |      A    |  Elta Łódź – SAS Unia Skierniewice                               |    2:2    |
|12.|   11.45 |      B    |  Sokół Aleksandrów – Metalowiec Łódź                      |    1:1    |
|13.|   12.00 |      A    |  Stal Głowno – Pogoń Ekolog Zduńska Wola               |    0:1    |
|14.|   12.15 |      B    |  Widzew Łódź – UKS SMS Łódź                                      |    0:1    |
|15.|   12.30 |      A    |  GKS Bełchatów – SAS Unia Skierniewice                   |    0:1    |
|16.|   12.45 |      B    |  Pelikan Łowicz - Sokół Aleksandrów                           |    1:2    |
|17.|   13.00 |      A     |  Pogoń Ekolog Zduńska Wola – Elta Łódź                    |    0:0    |
|18.|   13.15 |      B    |  Metalowiec – UKS SMS Łódź                                          |    0:6    |
|19.|   13.30 |      A     |  Stal Głowno – GKS Bełchatów                                       |    0:0    |
|20.|   13.45 |      B     |  Widzew Łódź – Pelikan Łowicz                                     |    0:1    |
|                                           Półfinały                                                            |
|21.|   14.00 | A1-B2  | Pogoń Ekolog Zduńska Wola - Sokół Aleksandrów    |    1:3    |
|22.|   14.15 | A2-B1  | Elta ŁódźUKS SMS Łódź                                               |    0:4    |
|                                          Mecz o 9. miejsce                                                                          |
|23.|   14.30 |    Stal Głowno   –   Widzew Łódź                                        | 0:0 (karne 4:3)|
|                                         Mecz o 7. miejsce                                                                           |
|24.|   14.45 |    GKS Bełchatów   –   Metalowiec Łódź                                         |    2:0    |
|                                          Mecz o 5. miejsce                                                                          |
|25.|   15.00 |    Unia Skierniewice   –   Pelikan Łowicz                                       |    1:0    |
|                                          Mecz o 3. miejsce                                                                          |
|26.|   15.15 |   Pogoń Ekolog Zduńska Wola  -   Elta Łódź                                 |    0:2    |
|                                                        Finał                                                                               |

|27.|  15.30 |    Sokół Aleksandrów   -   UKS SMS Łódź            |    1:0    |

Kolejność końcowa:

1. Sokół Aleksandrów
Skład: Jakub Ziąbka, Damian Krajewski, Eryk Krysiak, Kamil Ścigaczewski, Mateusz Wdówka, Szymon Świercz, Kamil Król, Jakub Grell, trener: Dawid Kroczek

2. UKS SMS Łódź
Skład: Patryk Szulc, Jakub Zagórski, Kacper Figurski, Michał Sumiński, Jakub Romanowicz, Michał Abramczyk, Jakub Witasiak, Damian Skrzeczkowski, Patryk Ręcicki, Dominik Siejka, trener: Marcin Perliński
3. Elta Łódź
Skład: Michał Miszczobrocki, Ziemowit Miszczobrodzki, Adam Posiewała, Igor Stefański, Piotr Szkudlarek, Kamil Murgrabia, Kuba Piotrowski, Edwin Papiernik, trener: Rafał Majewski
4. Pogoń Ekolog Zduńska Wola
Skład: Patryk Piątkowski, Wiktor Marlicki, Kacper Murawa, Jakub Basior, Adam Chudowski, Mateusz Milak, Szymon Pietrzak, Tymoteusz Karasiński, Mieszko Lorenc, Kacper Kosmala, trener: Marek Lorenc
5. Unia Skierniewice
Skład: Paweł Gierach, Patryk Zys, Mikołaj Strożek, Jakub Dębowski, Filip Ogorek, Szymon Bartosik, Jakub Bartłoszewski, Miłosz Krawrzyński, trener: Piotr Gierach
6. Pelikan Łowicz
Skład: Janusz Świerkowski, Filip Siejka, Wojciech Guzek, Szymon Kowalczyk, Miłosz Kępka, Kuba Sokół, Bartek Jędrach, Michał Malejka, Mikołaj Zimowski, trener: Artur Balik
7. GKS Bełchatów
Skład: Damian Pędziwiatr, Marcin Anioł, Przemek Zdybowicz, Konrad Matuszewski, Kamil Pędziwiatr, Piotr Drobniewski, Armen Khoperia, Jan Serafin, Damian Michalak, Szymon Malicki, trener: Dawid Ciupiński
8. Metalowiec Łódź
Skład: Jakub Podgrocki, Krystian Wojtowicz, Adrian Tarczyński, Kacper Pacyna, Jakub Pietrzak, Jakub Peda, Mateusz Musiał, Mikołaj Mikulski, Sebastian Gaszyński, Wiktor Babka, trener: Ryszard Cichoń
9. Stal Głowno
Skład: Jan Pawłowski, Michał Olczak, Hubert Marczak, Robert Ogórek, Edwin Pawłowski, Olaf Andrzejewski, Miłosz Wypych, Jan Redo, Jakub Rybka, Wiktor Szypnicki, trener: Rafał Mostowski
10. Widzew Łódź
Skład: Sebastian Majkowski, Dawid Zagdan, Kacper Dubiński, Kacper Jóźwiak, Kacper Błaszczyk, Michał Wróblewski, Damian Szulc, Michał Kotlicki, Adam Łęgocki, Mateusz Broż, trener: Maciej Szymański

Opracowano na podstawie serwisu: http://lodzkifutbol.pl

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1584]
 

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Pogoń Zduńska WolaMUKS Szóstka Radomsko
Pogoń Zduńska Wola 2:1 MUKS Szóstka Radomsko
2014-04-19, 11:00:00
Zduńska Wola
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

Pelikan ŁowiczPogoń Zduńska Wola
Pelikan Łowicz   Pogoń Zduńska Wola
2014-04-26, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Nasi Patroni i Sponsorzy

 

Ciekawe Strony WWW

 

 

Sport.pl

Zczuba.tv

Najnowsza galeria

Turniej ''KARTON CUP'' 2014
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej w Sieradzu (20.12.2009)
Ładowanie...

Wyszukiwarka